NCDHlogo Groot Nieuw6

Bestuur en Commissies

De N.C.D.H. haar bestuur en commissies bestaan uit de volgende vrijwilligers:

Verenigingsbestuur
Voorzitter: Katja van den Eijnden - katja@ncdh.nl
Secretaris: Karin Nieuwenhof - karin@ncdh.nl
Penningmeester: Frits Schrijver - frits@ncdh.nl
Bestuurslid Evenementen: Hèlen Kroon - helen@ncdh.nl

Binnen het bestuur zijn wij z.s.m. op zoek naar:
Bestuurslid Fokkerij & Gezondheid - Vacature: Bestuurslid fokkerij & gezondheid
Bestuurslid DIN-Fonds - Vacature: Bestuurslid DIN-Fonds
Bestuurslid Communicatie - Vacature: Bestuurslid communicatie

Ledenadministratie
Martina Thomas
ledenadministratie@ncdh.nl

Redactiecommissie
Marleen Coldeweijer  
Danielle van Eeden 
Cheryl van Wijk  
Deloryan Hommers
Maartje Koekkoek-Weesie
redactie@ncdh.nl

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden

Evenementencommissie
Marieke Nieuwenhof
Monique Booij   
Nancy Kroon    
Anthony Staals    
Joella Verhek
evenementen@ncdh.nl

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden

Fokkerij en Gezondheidscommissie
Stefaan van den Elsen
gezondheid@ncdh.nl

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden

Werkgroep Database
Peter Bosstad (beheerder)
Maria Becht-Wagner
database@ncdh.nl

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden

DIN-fonds commissie
Anita de Boer

Luc Hattink
José Lagendijk
Jan Lagendijk
Marlies van Twist
Maurice Verburgt
info@din-fonds.nl
078-6816213

Kascommissie
Hilde Obdeijn
Bert Veerkamp
Harold Sieben

Nestinventarisatie
Hanneke Berlage
José Lagendijk
Annemiek Morgans (coördinatie)
nestinventarisatie@ncdh.nl

Pup-informatie
Katja van den Eijnden
pupinformatie@ncdh.nl
06-28303816

Website
Jeroen Moolenschot
webmaster@ncdh.nl

Contact algemeen
info@ncdh.nl