NCDHlogo Groot Nieuw6

Commissies

De N.C.D.H. haar bestuur en commissies bestaan uit de volgende vrijwilligers:

Verenigingsbestuur
Voorzitter: Katja van den Eijnden - katja@ncdh.nl
Secretaris: Karin Nieuwenhof - karin@ncdh.nl
Penningmeester: Frits Schrijver - frits@ncdh.nl
Bestuurslid Communicatie: Richard Schmid - richard@ncdh.nl
Bestuurslid DIN-fonds: Marlies van Twist - marlies@ncdh.nl
Bestuurslid Evenementen: Hèlen Kroon - helen@ncdh.nl

Binnen het bestuur zijn wij z.s.m. op zoek naar:
Bestuurslid gezondheid - Vacature: Bestuurslid gezondheid

Ledenadministratie
Mevr. M. Thomas
Ledenadministratie@ncdh.nl

Redactiecommissie
Mevr. M. van Rossum
Mevr. T. Blesma-Schmitz
redactie@ncdh.nl

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden

Evenementencommissie
Mevr. M. Nieuwenhof
Dhr. A. Klapwijk
Mevr. M. van Twist
evenementen@ncdh.nl

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden

Gezondheidscommissie
Mevr. J. Lagendijk
Mevr. A. Morgans
gezondheid@ncdh.nl

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden - Vacature: commissielid gezondheid

Werkgroep Database
Dhr. P. Bosstad (beheerder)
Mevr. M. Becht-Wagner
database@ncdh.nl

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden

DIN-fonds commissie
Mevr. A. de Boer
Mevr. J. Lagendijk
Dhr. J. Lagendijk
Mevr. S. Lourens
Mevr. M. van Twist
Dhr. M. Verburgt
info@din-fonds.nl
078-6816213

Kascommissie
Dhr. P. Bosstad
Dhr. H. van Wijk
Dhr. P. Hoekstra

Binnen deze commissie zijn wij z.s.m. op zoek naar commissieleden

Nestinventarisatie
Mevr. H. Berlage
Mevr. J. Lagendijk
Mevr. A. Morgans (coördinatie)
Mevr. E. Schaareman
nestinventarisatie@ncdh.nl

Pup-informatie
Katja van den Eijnden
pupinformatie@ncdh.nl
0180-472590

Website
Jeroen Moolenschot
webmaster@ncdh.nl

Contact algemeen
info@ncdh.nl

© 1947 - 2020 Nederlandse Club voor Dalmatische Honden