NCDHlogo Groot Nieuw6

Clubmatch 19-09-2020

Hieronder vind je een overzicht van de plaatsingen op de N.C.D.H. Kampioenschapsclubmatch 2020. Wij feliciteren de winnaars!

 

 

Zowel de catalogus met deelnemende honden, als de volledige uitslagen zijn te vinden op de volgende website: https://www.onlinedogshows.eu/nl/ShowResults/FciGroup/1961?groupId=6

De foto’s die deze dag door de fotograaf Anoula Voerman van Jaggie’s Pawprint zijn gemaakt, zijn hier te bekijken: https://www.oypo.nl/nl/8868b5e21d680d9a 
De foto’s zijn via deze website ook nog bij te bestellen voor eigen gebruik à € 3,- per stuk.

 

Keurmeester: de heer J. Coppens
Inschrijvingen: 54
BOB: Ch. Pretty In Pink Passionate About You

 

Clubwinner

Reuen

Babyklasse reuen

Baby Reu

Obonya's Pride Espero Anno Falco – 1VB + Beste Baby

Puppyklasse reuen

Puppy Reu

Indian Feather Ivanhoe Chief – 1VB

Jeugdklasse reuen

Jeugd Reu

Puntinato Ballante Silly Sir Six – 1U
Southern Spots Rhino Rock – 2U
David Bowie Tîwele Elensar – 3ZG

Tussenklasse reuen

Tussen Reu

Laffay L'Hommage de Lacrima von Stella Matutina – 1U
Southern Spots Hear Me Roar – 2U

Openklasse reuen

Open Reu

Gwynmor Lionheart – 1U
Gwynmor Lachlan – 2U

Fokkersklasse reuen

Fokkers Reu

Muta Baruka The Astonishing – 1U + RCAC
Namara's Red Sky At Night – 2U
Obonya's Pride Cai Iyanu Ya Nikita – 3ZG
Handsome Friends Bo Darya-Ye Noor – 4ZG

Kampioensklasse reuen

Kampioen Reu

Canadian Club Vom Teutoburger Wald – 1U + CAC + BOS

Veteranenklasse reuen

Veteraan Reu

Christi Ormond Intelligent Solution – 1U

Teven

Babyklasse teven

Baby Teef

Obonya's Pride Ela Anna Rubina – 1VB
Obonya's Pride Ela Anna Felicia – 2VB
V.d. Zuidzijde Bournville Orange – 3VB
V.d. Zuidzijde Jelly Popping Candy – 4VB

Puppyklasse teven

Puppy Teef

Namara's Let's Get It On – 1VB + Beste Puppy
Namara's Three Times A Lady – 2VB
Alexia Of The House Kyjano – 3B
Indian Feather Idolize Utah – 4B

Jeugdklasse teven

Jeugd Teef

Sexy And I Know It Passionate About You – 1U + Beste Jeugdhond
Puntinato Ballante Shining Star Stippa – 2U
Above A Beyond Iz Terletskoy Dubravy – 3U
Insomnium Dailuaine Flora N'Fauna for Apollo Estate – 4ZG

Tussenklasse teven

Tussen Teef

Whooptihoo’s Crepe Suzette – 1U
Lichtenbelt’s Daydream – 2ZG

Openklasse teven

Open Teef

Lady New Noraly Of The Three Turnip's – 1U
Chuppa Chupps Iz Terletskoy Dubravy – 2U
Chablis Iz Terletskoy Dubravy – 3ZG
Namara;s Red Chilli – 4ZG

Fokkersklasse teven

Fokkers Teef

Crazy Dreamcatcher With A Laugh – 1U + RCAC
Numpty The Astonishing – 2U
Namara's Tell No Tales – 3U
Puntinato Ballante Ravishing Red Raizha – 4U

Kampioensklasse teven

Kampioen Teef

Pretty In Pink Passionate About You – 1U + CAC + BOB Clubwinnaar 2020
Obonya's Pride Anna-tevka – 2U
Oesel's Bezaubernde Berta – 3U

Veteranenklasse teven

Veteraan Teef

Dalmacademy's Dutch Delicious – 1U + Beste Veteraan
Obonya's Pride Anna-aïda – 2U
Handsome Friends Adamas Koh I Noor – 3U

Koppelklasse

Koppelklasse

Puntinato Ballante Silly Sir Six & Puntinato Ballante Shining Star Stippa – 1e plaats 

Fokkersgroepen

Fokkersgroep

Namara’s – 1e plaats
Southern Spots – 2e plaats

Nakomelingengroepen

Nakomelingengroep

Namara’s Red Sky At Night – 1e plaats
              Southern Spots Rhino Rock
              Namara’s Let’s Get It On
              Namara’s Three Times A Lady

 

© 1947 - 2020 Nederlandse Club voor Dalmatische Honden